Új kollégát keresünk junior DevOps rendszergazda pozícióba.

Elvárásaink:

  • angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem feltétel)
  • Linux rendszer készségszintű ismerete (Ubuntu vagy Debian)
  • Hálózati ismeretek (IP címzés, DNS, VLAN, routing, reverse proxy, high availability)
  • alapszintű DevOps ismeretek (CI/CD, Jenkins)
  • Virtuális gép konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • Docker felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, és önálló tanulásra való hajlam

Feladatok:

  • Ügyfelek Linux szervereinek üzemeltetése, probléma esetén helyreállítása
  • Ütemezett frissítések végrehajtása
  • Szoftverfejlesztő csapatok támogatása
  • Rendszerek migrálása régi infrastruktúrából újba
  • Részvétel a CI/CD folyamatok javításában
  • Részvétel HA infrastruktúrák bővítésében és kialakításában

Fontos hogy nyitott legyél a tanulásra. A munkaviszony elején intenzív tanulási szakasz lesz, aminek során online tanfolyamok, és senior kollégák segítségével szerezhetsz komolyabb, átfogóbb tudást a szakmában.

Előnyt jelent

  • AWS szolgáltatások ismerete (Route53, EC2, CloudFront, S3, IAM, SES, SNS, RDS)
  • Node.js, npm ismeretek
  • MongoDB ismeretek
  • Nginx konfigurálásban szerzett tapasztalat
  • Kubernetes ismeretek
  • E-mail működésének ismerete (SMTP, MTA, DMARC)
  • LDAP ismeretek
  • GitLab ismeretek (verzió kezelés, pipeline)

Ajánlatunk

  • Fiatalos, kellemes hangulatú csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség
  • In-house meetup
  • Bérezés havi br. 200 000 Ft – 400 000 Ft között, kompetenciáktól függően, heti 40 órás munkaviszonyban
  • Munkavégzés helye Budapest, Piarista u. 4 alatt található irodánkban